Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Startin hiilet 13x6mm, Fiat 124, 131, 132, Croma, Ritmo, Regata, X1/9, Uno, Tipo, Tempra ym.

Starttimoottorin hiilet, kolvattava versio. Johto kahden hiilen välillä 124mm, irtohiilissä 31mm

Koko 13x6mm, pituus n. 18mm.

Magneti Marelli numero: 74880941, 74881121

Taulukoiden mukaan löytyy seuraavista malleista (jotkin versiot):

ABARTH RITMO

ALFA ROMEO 1750-2000, 75, 90, ALFETTA, ALFETTA GT, GIULIA, GIULIETTA, GT, SPIDER 

FIAT 124, 131, 132, ARGENTA, BRAVA, BRAVO, CROMA, FIORINO, FIORINO Pick up, MAREA, PALIO, PUNTO, REGATA, RITMO, SCUDO, SIENA, TEMPRA, TIPO, UNO, X 1/9

LANCIA DEDRA, DELTA, PRISMA, THEMA

PININFARINA SPIDEREUROPA

SEAT 127, 131

ZASTAVA YUGO FLORIDA

Pitäisi sopia seuraaviin starttimoottoreihin:

Magneti Marelli 063221300010

Magneti Marelli 063221302010

Magneti Marelli 063221304010

Magneti Marelli 063221305010

Magneti Marelli 063221308010

Magneti Marelli 063221330010

Magneti Marelli 063221332010

Magneti Marelli 063221333010

Magneti Marelli 063221334010

Magneti Marelli 063221335010

Magneti Marelli 063221338010

Magneti Marelli 063221400010

Magneti Marelli 063221401010

Magneti Marelli 063221403010

Magneti Marelli 063221430010

Magneti Marelli 063221431010

Magneti Marelli 063221500010

Magneti Marelli 063221530010

Magneti Marelli 063221531010

Magneti Marelli 063221532010

Magneti Marelli 063221534010

Magneti Marelli 063221535010

Magneti Marelli 063221538010

Magneti Marelli 063221630010

Magneti Marelli 063221633010

Magneti Marelli 063221637010

Magneti Marelli 082374433010

Magneti Marelli 63221300

Magneti Marelli 63221302

Magneti Marelli 63221304

Magneti Marelli 63221305

Magneti Marelli 63221308

Magneti Marelli 63221330

Magneti Marelli 63221332

Magneti Marelli 63221333

Magneti Marelli 63221334

Magneti Marelli 63221335

Magneti Marelli 63221338

Magneti Marelli 63221400

Magneti Marelli 63221401

Magneti Marelli 63221403

Magneti Marelli 63221430

Magneti Marelli 63221431

Magneti Marelli 63221500

Magneti Marelli 63221530

Magneti Marelli 63221531

Magneti Marelli 63221532

Magneti Marelli 63221534

Magneti Marelli 63221535

Magneti Marelli 63221538

Magneti Marelli 63221633

Magneti Marelli 63221637

Magneti Marelli 82374433

Loppunut - mahdollisesti tilattavissa, toimitusaika 2-8vkoa, kysy!

Tuote: 233043

Tuotteita varastossa: 0 kpl

Tuotteen paino: 0.04 kg

Hinta:5.90 €

Suosittelemme myös

runkolaakerit STD Fiat 124, 125, 238, 128 & Ritmo 1,1-1,3 SOHC

H1028.JPG&width=280&height=500
Glyco 4659M STD
Federal Mogul H1028/5 STD
AE M91220
Standardikoon runkolaakerit SOHC (Ritmo, 128, Uno) 1,1 ja 1,3 moottoriin (ei 1500).
Käy myös 124/125 1200, 1438 ja 1608 cm3 moottoreihin sekä 238 moottoreihin joissa jakopää ketjulla
Leveys 20,25 Pesä 54,51 kampi 50,8 paksuus 1,831..

Tuote: H1028/5 STD

Varastossa: 0 kpl

Paino: 0.254 kg

Hinta: 27.90 €

Jarrupalat Fiat Ritmo 125-130TC

GDB148.jpg&width=280&height=500
Jarrupalat 4kpl, Fiat Ritmo 125TC ja 130TC
laadukas TRW tuote.

Ferodo FDB 114
Fiat 4320271, 792999

Tuote: B148

Varastossa: 0 kpl

Paino: 1.5 kg

Hinta: 18.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »