Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Startin hiilet 13x7mm, Fiat 127, panda, Uno, Regata, Ritmo, Tempra, Tipo

Startin hiilet 4kpl, kolvattava versio. Koko 13x7mm pituus n. 18mm, johto sivusta. Johdon pituus n. 31mm.

Magneti Marelli numero: 83221191, 93221201

Pitäisi sopia malleihin: (jotkin versiot)

FIAT 127, CINQUECENTO, FIORINO, FIORINO Pick up, PANDA, REGATA, RITMO, SEICENTO / 600, TEMPRA, TIPO, UNO

INNOCENTI ELBA

LANCIA A 112, DEDRA, DELTA, PRISMA, Y10

Sopii startteihin numero:

Magneti Marelli 063222831010

Magneti Marelli 063222832010

Magneti Marelli 063222833010

Magneti Marelli 063222838010

Magneti Marelli 063223031010

Magneti Marelli 063223032010

Magneti Marelli 063223033010

Magneti Marelli 063223034010

Magneti Marelli 63222831

Magneti Marelli 63222832

Magneti Marelli 63222833

Magneti Marelli 63222838

Magneti Marelli 63223031

Magneti Marelli 63223032

Magneti Marelli 63223033

Magneti Marelli 63223034

Varastossa

Tuote: 233048

Tuotteita varastossa: 2 kpl

Tuotteen paino: 0.035 kg

Hinta:5.90 €

Suosittelemme myös

päittäislaakerit +0,127 Fiat 127 1049cm3

903_paittaislaakeri.JPG&width=280&height=500
Fiat alkuperäisosa 5880770-1
2kpl 1050 (1049) moottorin kampiakselin päittäislaakeriliuskoja 0,127 alikoossa

Tuote: A221/2 0,127

Varastossa: 2 kpl

Paino: 0.021 kg

Hinta: 12.00 €

Pakoputken kannatin Fiat Ritmo, Regata, Argenta, Alfetta 30/58 mm

7241.JPG&width=280&height=500
Kumirengas, jota käytetty joissain otsikon malleissa pakoputken kiinnittämiseen. ulkomitta 58mm sisämitta 30mm materiaalin halkaisija 14mm.

Tuote: 7241

Varastossa: 2 kpl

Paino: 0.025 kg

Hinta: 1.80 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »